Tekutá tavidla , Pájecí Kapaliny

O nás

Jsme společnost, která se věnuje oblasti pájení již více než tři desetiletí. S naším bohatým know-how a dlouholetým působením na trhu jsme se stali lídry v oboru, a to díky našemu závazku k kvalitě, inovacím a naslouchání potřebám našich zákazníků.

 

Jednou z našich silných stránek je naše schopnost vyvíjet a vyrábět vlastní tavidla a pájky. S vlastními patenty k našim produktům vám můžeme nabídnout nejlepší řešení pro různé druhy pájení. Známe naše výrobky do nejmenších detailů a můžeme s jistotou říci, že naše tavidla a pájky jsou navrženy s ohledem na maximální účinnost a spolehlivost.

 

 

Jedinečným prvkem naší společnosti je náš výjimečný tým odborníků na čele s lídrem, který má na kontě impozantních 40 let praxe v oboru pájení. 

 

Jeho odbornost a vášeň pro pájení tvoří jádro našeho úspěchu. S tak dlouhou a bohatou zkušeností je náš vedoucí odborník nejen výborným průvodcem pro celý tým, ale také pro naše zákazníky. 

 

 

Díky jeho odborným znalostem můžeme poskytovat kvalifikované rady a doporučení, které našim zákazníkům pomáhají dosahovat optimálních výsledků ve své práci.

 

 

Věříme v individuální přístup k našim zákazníkům, a proto jsme vytvořili náš e-shop. Chceme, abyste měli snadný přístup k našim produktům přímo z pohodlí vašeho domova. Naše webové stránky jsou navrženy tak, aby vám usnadnily nákup a poskytly vám veškeré informace, které potřebujete.

 

Vy jste o nás neslyšeli? 

 

Možná jsme se vám dostali pod kůži bez toho, abyste si to uvědomili. Naše výrobky jsou totiž na trhu již mnoho let, a to díky tomu, že prodáváme licenční práva k tavidlům. Pravděpodobně jste se s našimi produkty setkali pod jiným jménem, například s náplněmi tavidel MTL a MTV.

 

Naše tavidla jsou dlouhodobě využívána ve širokém spektru odvětví, a to díky své kvalitě a spolehlivosti.

 

Vzhled Originalních pájek Marmot

Jak si objednat?

Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky a společně si probereme, kde plánujete naše výrobky využívat. Pomůžeme vám vybrat ten správný produkt pro vaše potřeby. Následně stačí pouze zadat objednávku.

Jak se snámi spojit:

Tel: 220 930 076

Mob: 735 866 402

Email: marmot@marmot.cz

 

Otevírací doba:

Pondělí až čtvrtek: 6:00 – 16:00

Pátek: 6:00 – 10:00

Odesílání a kompletace objednávek probíhá také o víkendech.