O nás

O nás - Marmot®

My Jsme Marmot®

O nás

Jsme firma která se zabývá výrobou a výzkumem produktů pro potřeby pájení jak v průmyslu tak i pro domácí nadšence. S naším bohatým know-how a dlouholetým působením na trhu jsme se etablovali jako lídři v oboru. Naše společnost se odlišuje tím, že se řídíme pevnými pravidly výroby a pečlivě sledujeme požadavky našich zákazníků.

Naše výroba

Jednou z našich klíčových dovedností je schopnost vyvíjet a vyrábět vlastní tavidla a pájky. S detailní znalostí našich výrobků a jejich navrhováním s ohledem na maximální účinnost a spolehlivost, můžeme s jistotou říci, že naše tavidla a pájky jsou vytvořeny s nejvyšší pečlivostí pro vaše potřeby.

Tým Marmot

Unikátním prvkem naší společnosti je tým odborníků, kterého vede lídr s impozantních 40 let praxe v oboru pájení. Jeho odborné znalosti a vášeň pro pájení tvoří základ našeho úspěchu. Díky jeho zkušenostem vznikly legendární tavidla a pájky, které prošly dlouhým vývojem a změnami až do dnešní podoby.

Naše filozofie

Věříme v individuální přístup k našim zákazníkům, a proto jsme vytvořili náš vlastní e-shop. Cílem je poskytnout snadný přístup k našim produktům přímo z pohodlí domova. Naše webové stránky jsou navrženy tak, aby zjednodušily nákup a poskytly všechny potřebné informace.

Slyším o vás poprvé

Možná jsme pro vás neznámé jméno, naše produkty jsou na trhu již mnoho let. Pravděpodobně jste se s nimi setkali pod jiným jménem, například s názvy tavidel MTL a MTV. Naše tavidla jsou dlouhodobě využívána českým největším recyklátorem kovů a díky svým vlastnostem v širokém spektru odvětví, a to díky své kvalitě a spolehlivosti.

Kontaktujte nás:

MARMOT – laboratoře pro chemickou výrobu a služby elektronikům
Velké Přílepy, Roztocká 145, okres Praha-západ, PSČ 252 64
Email: marmot@marmot.cz
Email: vyroba@marmot.cz
Tel: +420 220 930 076
Mob: +420 735 866 402

Informace pro vás: