Tavidla MARMOT - Ruční a automatizované pájení - MARMOT - Laboratoře pro chemickou výrobu a služby elektronikům

Tavidla MARMOT - Ruční a automatizované pájení

Bezolovnaté pájení » Tavidla MARMOT - Ruční a automatizované pájení

 • Tavidlo MARMOT MTL501

  Pro měkké ruční a automatizované pájení v elektronice  bezolovnatými (RoHS) pájkami MARMOT® aktivované bez obsahu halogenidů. Pájení náročné, vojenské a letecké elektroniky a barevných kovů.

 • Tavidlo MARMOT MTL561

  Pro měkké ruční a automatizované pájení v elektronice  bezolovnatými (RoHS) pájkami MARMOT® vysoce aktivované bez obsahu halogenidů. Pájení náročné, vojenské a letecké elektroniky ale i mírně zoxidovaných barevných kovů.

 • Tavidlo MARMOT MTL568

   

  Pro měkké ruční a automatizované pájení v elektronice  bezolovnatými (RoHS) pájkami MARMOT® aktivované unikátní MARMOT® patentovanou kombinací hydrogen halogenidu a inhibitoru koroze. Pájení náročné elektroniky ale i silně zoxidovaných barevných kovů.

 • Tavidlo MARMOT MT524

   

  Pro měkké ruční a automatizované pájení v elektronice  bezolovnatými (RoHS) pájkami MARMOT® Aktivované bez obsahu halogenidů. Pro pájení barevných kovů, pozinkovaných součástí a zinkem šopovaných čel svitkových kondenzátorů.

 • Tavidlo MARMOT MTV009

   

  Zcela anorganické tavidlo pro ruční a automatizované pájení s vysokým čistícím redukčním účinkem. Aktivované obsahem halogenidů na bázi aminzinečnaté komplexní sloučeniny. Pro měkké pájení ve strojírenství klasickými pájkami SnPb i bezolovnatými pájkami. Měkké pájení plamenem s extrémně vysokým teplotním rozsahem od 180°C do 750°C

 • Tavidlo MARMOT MTV009B

   

  Zcela anorganické tavidlo pro ruční a automatizované pájení s vysokým čistícím redukčním účinkem. Vysoce aktivované obsahem halogenidů na bázi aminzinečnaté komplexní sloučeniny. Pro měkké pájení ve strojírenství klasickými pájkami SnPb i bezolovnatými pájkami. Měkké pájení plamenem s extrémně vysokým teplotním rozsahem od 180°C do 750°C