Tekutá tavidla , Pájecí Kapaliny

Tekuté tavidla řady 2-3-9xx

Naše Pájecí kapaliny se soustředí na všechny kteří, potřebují bezkonkurenční tavidlo. Snadná aplikace vysoký účinek díky své koncentraci a síle postačí 10x menší množství než u obvyklých tavidel.

Navíc lze ředit podle potřeby a výrobního procesu.

Výhodou nákupu u nás je plná technická podpora a zajištění kvality výroby , včetně bezkonkureční ceny.

 

Seznam tekutých tavidel:

Po kliknutí na produkt se otevře technický list s popisem.

Bezezbytkové  nežíravé  a bezoplachové organické elektroizolační tavidlo s jedinečnou aktivací, které  poskytuje optimální vlastnosti pro strojní pájení postupnou  vlnou v elektronice s pájkami Sn60-63%Pb. Jeho schopnost pájet  náročnou elektroniku a silně zoxidované barevné kovy jej činí  ideální volbou pro různorodé aplikace. Koncentrované tekuté  tavidlo se snadno ředí podle potřeby. Neobsahuje sole anorganických sloučenin !

Bezezbytkové nežíravé a bezoplachové organické tavidlo speciálně navržené pro strojní pájení  postupnou vlnou s použitím bezolovnatých (RoHS) pájkami MARMOT®.  Toto inovativní tavidlo, aplikované nástřikem nebo pěnou, nabízí  vynikající vlastnosti pro náročné aplikace v oblasti vojenské  a letecké elektroniky.  Koncentrované tekuté  tavidlo se snadno ředí podle potřeby. Neobsahuje sole anorganických sloučenin !

Bezezbytkové  tavidlo navržené pro různé aplikace, poskytující vynikající  vlastnosti pro ruční pájení páječkou, pájení ponorem v roztavené lázni cínových pájek. Výborných výsledků se dosáhne  bezolovnatými  „LF“ (RoHS) pájkami MARMOT®. Toto vysoce aktivované tavidlo neobsahuje  halogenidy a je ideální pro pájení náročné elektroniky, vojenských  a leteckých aplikací. Doporučené pro pájení čistých barevných kovů  a pocínovaných součástek a plošných spojů. kovů. Účinek molekulární struktury aktivních složek se startuje teplem pájení, kdy na rozhraní fází, nejen čistí a redukuje, také ovlivňuje povrchové napětí cínu. Nanáší se jen mikro-množství, které postačí ke spolehlivému zapájení. V závěru po zapájení se zbytkovým teplem z ohřevu při pájení odpaří. Proto je zde podmínka nanést jen tak malé množství aby se spotřebovalo pájením. Neobsahuje sole anorganických sloučenin !

Bezezbytkové  tavidlo navržené pro různé aplikace, vhodné pro ruční pájení páječkou,  pájení ponorem i vysokofrekvenční ohřev s bezolovnatými (RoHS)  pájkami MARMOT®. Toto vysoce aktivované tavidlo využívá unikátní  MARMOT® patentovanou kombinaci hydrogen halogenidu a inhibitoru  koroze, umožňující pájení náročné elektroniky, niklovaných  součástí a ocelí, stejně jako silně zoxidovaných barevných  kovů. Účinek molekulární struktury aktivních složek se startuje teplem pájení, kdy na rozhraní fází, nejen čistí a redukuje, také ovlivňuje povrchové napětí cínu. Nanáší se jen mikro-množství, které postačí ke spolehlivému zapájení. V závěru po zapájení se zbytkovým teplem z ohřevu při pájení odpaří. Proto je zde podmínka nanést jen tak malé množství aby se spotřebovalo pájením. Neobsahuje sole anorganických sloučenin !

Nežíravé  organické elektroizolační tavidlo s vysokou aktivací, jehož vysoká účinnost se nastartuje teplem pájení. Je bez obsahu  halogenidů. Speciálně navrženo pro měkké ruční pájení páječkou a strojní  pájení ponorem do roztavené lázně pájky. Doporučené použití v elektronice s použitím olovnatých pájek Sn60-63%Pb a  bezolovnatých pájek „LF“ s většinovým obsahem Sn tedy cínu . Toto koncentrované tekuté tavidlo je ideální  pro pájení náročné, vojenské a letecké elektroniky, a rovněž  pro pocínované součásti, desky plošných spojů i mírně zoxidované barevné kovy. Po zapájení a ochlazení dojde k  neutralizaci tavidla, díky speciálně vynalezené molekuly aktivátoru. Neobsahuje sole anorganických sloučenin !

 

Odběr tavidel dle skupenství 10Kg nebo 10L , v případě potřeby malého balení naštivte náš e-shop.


V nabídce nyní najdete nejžádanější tavidla. Pokud máte zájem o jiné typy tavidel, rádi se s vámi domluvíme na výběru vhodného produktu z našeho rozsáhlého seznamu.

Jak si objednat?

Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky a společně si probereme, kde plánujete naše výrobky využívat. Pomůžeme vám vybrat ten správný produkt pro vaše potřeby. Následně stačí pouze zadat objednávku.

Jak se snámi spojit:

Tel: 220 930 076

Mob: 735 866 402

Email: marmot@marmot.cz

 

Otevírací doba:

Pondělí až čtvrtek: 6:00 – 16:00

Pátek: 6:00 – 10:00

Odesílání a kompletace objednávek probíhá také o víkendech.