Tekutá tavidla , Pájecí Kapaliny

Pájecí pasty , fluxy a ředidla 1-4xx

Naše pájecí pasty, tavidla a fluxy jsou již více než 25 let známé a osvědčené. Naše pájecí pasty se vyznačují unikátní schopností přizpůsobit se široké škále aplikací – od tuhých tavidel a pájecích past po tavidlovou kaši. 

 

Zákazník si může tuto škálu produktů individuálně naředit podle svých aktuálních potřeb, což představuje bezkonkurenční variabilitu a umožňuje flexibilní přizpůsobení podle konkrétních požadavků.

 

 

S ohledem na flexibilitu a variabilitu jsme také zařadili  do naší nabídky ředidla přímo navržená k ředění našich  tavidel. Tyto ředidla zajistí optimální výsledky a umožní  vám přizpůsobit konzistenci tavidlových past podle konkrétních  aplikací.

Seznam našich tavidel

Po kliknutí na produkt se otevře technický list s popisem.

Organické tavidlo pro  ruční pájení obtížně pájitelných spojů vodou omyvatlené. Snadno  použitelný přípravek pro pájení obtížně pájitelných spojů,  díky své medovité konzistenci usnadňující nanášení na požadované  místo. Je vhodné pro pájení kontaktů, vývodů akumulátorů,  baterií, spojování vodičů a podobné součásti. Není primárně  určeno pro bezoplachové pájení elektroniky, nemá elektroizolační vlastnosti. Neobsahuje anorganické sole kovů.

Určeno  hlavně pro amatérské i profesionální použití, servisy i firmy zabývající  se pájením, dobře pájitelných součástek. Součástky  s dobrou i zhoršenou kvalitou pájitelnosti.  Při pájení není potřeba velké množství tavidla jelikož  je v silné koncentraci. pro zvolení správně konzistence se doporučuje  ředit RMTL-64 a nebo 99,9% čistém isopropylalkoholem aby nedošlo  k zanesení nečistot z ředidel technické kvality (platí i isopropanol  pokud není analytické čistoty 99,9% p.a..)

Bezoplachové tavidlo na bázi modifikovaných pryskyřic  pro běžně pájení součástek. Tavidlo zajišťuje velmi pevné a  spolehlivé spojení pájených dílů. Neobsahuje anorganické sole kovů. Tavidlo je elektroizolační

Určeno hlavně pro amatérské i profesionální použití, servisy i firmy zabývající  se pájením, dobře pájitelných součástek. Součástky  s vysokou kvalitou pájitelnosti odpovídající (pájení náročné, vojenské  a letecké elektroniky ale i mírně zoxidovaných barevných kovů. ). Při pájení není potřeba velké množství tavidla protože  je koncentrované . Pro zvolení správně konzistence se doporučuje  ředit RMTL-64 a nebo 99,9% čistým isopropylalkoholem, aby nedošlo  k zanesení nečistot z ředidel technické kvality (platí i isopropanol  pokud není analytické čistoty 99,9% p.a..)

Bezoplachové tavidlo na bázi modifikovaných pryskyřic  pro běžně pájení součástek. Tavidlo zajišťuje velmi pevné a  spolehlivé spojení pájených dílů. Neobsahuje anorganické sole kovů. Tavidlo je elektroizolační.

Ředidla rozpouštěče a omývače

Nejpoužívanější ředidlo  se širokospektrým využitím. Vhodné pro ředění tavidel a omývání zbytků tavidel  firmy MARMOT. Má vynikající čistící a odmašťovací  učinky. Je vhodné ředilo a rozpouštědlo pro používaní v elektrotechnikém  průmyslu. U nás dostupný v 99,9 % analytické čistotě.

Je rozpouštědlo navržené  speciálně pro umývání pryskyřičných tavidel ze série 4x  a 5x od firmy MARMOT. Toto rozpouštědlo se vyznačuje vysokým  a rychlým rozpouštěcím účinkem pryskyřičných tavidel, což usnadňuje rychlé odstranění  tavidel z povrchů. Na rozdíl od ethanolu a isopropanolu. Jako vysoce účinné rozpouštědlo  může působit na povrch levných plastů jako polystyren a PVC. Před omýváním se ujistěte o odolnosti omývaných materiálů.

RMTL-64

Určené pro ředění pryskyřičných tavidel firmy  MARMOT řady 4xx a 5xx.. Toto rozpouštědlo může být také využito  jako součást mycí lázně při čištění ultrazvukem.Toto ředidlo je vhodné při ředění tavidlových past  468-R a 461-R.

Odběr tavidel dle skupenství 10Kg nebo 10L , v případě potřeby malého balení naštivte náš e-shop.

Jak si objednat?

Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky a společně si probereme, kde plánujete naše výrobky využívat. Pomůžeme vám vybrat ten správný produkt pro vaše potřeby. Následně stačí pouze zadat objednávku.

Jak se snámi spojit:

Tel: 220 930 076

Mob: 735 866 402

Email: marmot@marmot.cz

 

Otevírací doba:

Pondělí až čtvrtek: 6:00 – 16:00

Pátek: 6:00 – 10:00

Odesílání a kompletace objednávek probíhá také o víkendech.