Tekutá tavidla , Pájecí Kapaliny

Olovnaté pájky řady 4xx

Naše  olovnaté pájky byly navrženy, tak aby měly  vynikající zpracovatelnost a maximální spolehlivost. S našimi pájkami jste se mohli seznamit více jak 35 let , a do dnes jsou nejlepší volbou. Námi vynalezené olovnaté  trubičkové pájky můžete znát pod názvem největšího českého  výrobce pájek, který využívá naše licence a tavidla k výrobě  pájek.


Široká variabilita našich tavidel poskytuje širokou škálu využití v různých odvětvích průmyslu.

Výhodou nákupu u nás je plná technická podpora a zajištění kvality výroby , včetně bezkonkureční ceny.

Kombinace slitin a tavidel: jak to vlastně funguje ?

Naše největší bezkonkurenční výhoda také spočívá ve spojení našich slitin s tavidly Řady 5xx. Tím umožňujeme našim zákazníkům unikátní možnost volby. Každý zákazník si může individuálně vybrat tavidlo odpovídající jeho konkrétním potřebám pro pájení.

Tato flexibilita vede k efektivnějšímu a přesnějšímu a spolehlivému pájení, což je klíčovým prvkem průmyslových a v elektrotechnických aplikacích.

Seznam olovnatých slitin:

Sn60Pb40 

Standardní pájka ze slitiny cínu a olova, navržená pro elektrotechniku  a strojírenství. Tato osvědčená slitina je využívána po  dlouhou dobu a patří mezi nejspolehlivější metody spojování  kovů, zejména v oblasti elektrotechniky a strojírenství, kde  se pracuje s měkkým pájením při teplotách od 240 °C do 350  °C. Teplota taní je 283°C

 

Sn63Pb37 

Nejlepší pájka ze slitiny cínu a olova, vyvinutá pro elektrotechniku  a strojírenství významná pro strojní pájení. Tato osvědčená eutektická slitina s vyšším obsahem  cínu (63%)  je vhodná pro precizní aplikace v elektrotechnice  a dalších odvětvích. Dlouhodobě se využívá a patří mezi  nejspolehlivější metody spojování kovů, zejména v oblasti  elektrotechniky a strojírenství, kde se pracuje s měkkým pájením  při teplotách od 240°C do 350°C. Teplota taní je 282,5°C

 

Sn62Pb37Cu1 

Osvědčená pájka ze slitiny cínu (62%), olova (37%) s přídavkem mědi  (1%). Tato specializovaná slitina byla vyvinuta pro ruční pájení zejména v elektrotechnice. Dlouhodobě se využívá jako spolehlivá metoda  spojování kovů, především v oblasti elektrotechniky,  kde se pracuje s měkkým pájením při teplotách od 220°C do  350°C.

Seznam našich tavidel 4xx:

461 –  Pro dobře pájitelné materiály např.: pocínované materiály nebo očištěná měď, plošné  spoje a ostatní součástky.

468 –  Pro špatně pájitelné materiály např. zoxidovaná měď , elektrické  vodiče a součástky které nevyhovují pájitelnosti např. dlouho  skladované , starší typy (Roky osvědčená spolehlivost spojů).

009 – Pro  špatně pájitelné materiály , vysoka tepelná odolnost umožňuje  i pájení plamenem pro strojírenský průmysl , klempířské  práce, ale i výroba bižuterie.

Pro svojí spolehlivost  bylo využíváno v kosmickém programu výrobě družice Magion odkaz zde

Nejprodávanější Kombinace :

Sn60Pb40 MTL 468 – Pro elektrotechniku.

Sn60Pb40  009 – Pro bižuterní, zámečnické  a klempíříské práce.

Minimální odběr pájek je 50 Kg a ve tvaru tyčí 10kg, v případě potřeby malého balení navštivte prosím náš e-shop

Upozornění: skladové zásoby nemusí být dostupné ke všem druhům tavidel, slitin a průměru pájek.

Jak si objednat?

Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky a společně si probereme, kde plánujete naše výrobky využívat. Pomůžeme vám vybrat ten správný produkt pro vaše potřeby. Následně stačí pouze zadat objednávku.

Jak se snámi spojit:

Tel: 220 930 076

Mob: 735 866 402

Email: marmot@marmot.cz

 

Otevírací doba:

Pondělí až čtvrtek: 6:00 – 16:00

Pátek: 6:00 – 10:00

Odesílání a kompletace objednávek probíhá také o víkendech.