Tavidla MARMOT - Ruční pájení a pájení ponorem - MARMOT - Laboratoře pro chemickou výrobu a služby elektronikům

Tavidla MARMOT - Ruční pájení a pájení ponorem

Bezolovnaté pájení » Tavidla MARMOT - Ruční pájení a pájení ponorem

 • Tavidlo MARMOT MTR962

  Pro měkké ruční a strojní pájení ponorem v elektronice  bezolovnatými (RoHS) pájkami MARMOT®  vysoce aktivované bez obsahu halogenidů. Po naředění pro pájení postupnou vlnou. Pájení náročné, vojenské a letecké elektroniky ale i mírně zoxidovaných barevných kovů.

 • Tavidlo MARMOT MTR969

   

  Pro měkké ruční a strojní pájení ponorem v elektronice  bezolovnatými (RoHS) pájkami MARMOT® aktivované unikátní MARMOT® patentovanou kombinací hydrogen halogenidu a inhibitoru koroze. Po naředění pro pájení postupnou vlnou.
  Pájení náročné elektroniky ale i silně zoxidovaných barevných kovů.

 • Tavidlo MARMOT MTR301

  Tekuté bezezbytkové tavidlo pro jiné aplikace, pro ruční pájení, pájení ponorem, vysokofrekvenčním ohřevem bezolovnatými (RoHS) pájkami MARMOT® vysoce aktivované bez obsahu halogenidů. Pájení náročné, vojenské a letecké elektroniky a barevných kovů.

 • Tavidlo MARMOT MTR302

   

  Tekuté bezezbytkové tavidlo pro jiné aplikace, pro ruční pájení, pájení ponorem, vysokofrekvenčním ohřevem bezolovnatými (RoHS) pájkami MARMOT®  aktivované  unikátní MARMOT® patentovanou kombinací hydrogen halogenidu a inhibitoru koroze. Pájení náročné elektroniky ale i silně zoxidovaných barevných kovů.

 • Tavidlo MARMOT MTR303

   

  Tekuté bezezbytkové tavidlo pro jiné aplikace, pro ruční pájení, pájení ponorem, vysokofrekvenčním ohřevem bezolovnatými (RoHS) pájkami MARMOT® vysoce aktivované unikátní MARMOT® patentovanou kombinací hydrogen halogenidu a inhibitoru koroze. Pájení náročné elektroniky ale i silně zoxidovaných barevných kovů.

 • Tavidlo MARMOT MDI701

  Organické tavidlo pro měkké pájení lakovaných vodičů s pájitelnou izolaci. Pro měkké pájení v elektronice standardními pájkami SnPb i bezolovnatými pájkami, aktivované bez obsahu halogenidů.

 • Tavidlo MARMOT MTV125

   

  Tavidlo na bázi aminokyselin vysoce aktivované obsahem halogenidů. Pro měkké pájení v elektronice i strojírenství standardními pájkami SnPb i bezolovnatými pájkami. Všude tam, kde je možno po pájení provést oplachovaní vodou.