Standardní SnPb pájení - MARMOT - Laboratoře pro chemickou výrobu a služby elektronikům

Standardní SnPb pájení

Pájení standardními pájkami ze slitiny cínu a olova je prověřeno dlouhou dobou používání. Patři k nejspolehlivějším spojování kovů zejména v elektrotechnice a strojírenství v oblasti měkkého pájení při teplotách pájení 240oC až 350oC.

 • Trubičková pájka Sn60Pb40

  Sn60Pb40 - Standardní pájka ze slitiny cínu a olova pro elektrotechniku a strojírenství

 • Trubičková pájka Sn63Pb37

  Sn63Pb37 -  Standardní pájka ze slitiny cínu a olova pro elektrotechniku

 • Trubičková pájka Sn62Pb37Cu1

   

  Sn62Pb37Cu1 -   Standardní pájka ze slitiny cínu a olova s obsahem mědi pro elektrotechniku

 • Trubičkvá pájka MARMOT-ANTICORO

   

  Speciální pájka MARMOT Anticoro pro pájení nerezavějící oceli s tavidlem MTV009B. Výborná pájecí účinnost u ocelí a niklu umožňuje souběžné pájení barevných kovů k ocelím. Plně nahrazuje cenově nákladné tvrdé pájení stříbrem.

 • Tavidlo MTL401

   

  Pro měkké ruční a automatizované pájení v elektronice pájkami  Sn60-63%Pb. Aktivované bez obsahu halogenidů. Pájení náročné, vojenské a letecké elektroniky a barevných kovů. Pro aplikace, kde je potřeba většího množství nízko aktivovaného tavidla

 • Tavidlo MTL408

   

  Pro měkké ruční a automatizované pájení v elektronice pájkami  Sn60-63%Pb. Aktivované unikátní MARMOT® patentovanou kombinací hydrogen halogenidu a inhibitoru koroze. Pájení náročné elektroniky ale i silně zoxidovaných barevných kovů. Pro aplikace, kde je potřeba většího množství vysoce aktivovaného tavidla.

 • Tavidlo MTL461

   

  Pro měkké ruční a automatizované pájení v elektronice pájkami  Sn60-63%Pb. Vysoce aktivované bez obsahu halogenidů. Pájení náročné, vojenské a letecké elektroniky ale i mírně zoxidovaných barevných kovů. Vysoký výkon tohoto tavidla umožňuje použití jeho malého množství.

 • Tavidlo MTL468

   

  Pro měkké ruční a automatizované pájení v elektronice pájkami  Sn60-63%Pb. Aktivované unikátní MARMOT® patentovanou kombinací hydrogen halogenidu a inhibitoru koroze. Pájení náročné elektroniky ale i silně zoxidovaných barevných kovů

 • Tavidlo MTR961

  Pro měkké ruční a strojní pájení ponorem v elektronice pájkami  Sn60-63%Pb. Neagresivní organické elektroizolační tavidlo, vysoce aktivované bez obsahu halogenidů. Pájení náročné , vojenské a letecké elektroniky ale i mírně zoxidovaných barevných kovů.

 • Tavidlo MTR968

   

  Pro měkké ruční a strojní pájení ponorem v elektronice pájkami  Sn60-63%Pb.Neagresivní organické elektroizolační tavidlo, aktivované unikátní MARMOT® patentovanou kombinací hydrogen halogenidu a inhibitoru koroze.Pájení náročné elektroniky ale i silně zoxidovaných barevných kovů.

 • Tavidlo MTR261

   

  Bezezbytkové a bezoplachové tavidlo pro strojní pájení postupnou vlnou pájkami  Sn60-63%Pb, aktivované bez obsahu halogenidů. Pájení náročné, vojenské a letecké elektroniky ale i mírně zoxidovaných barevných kovů.

 • Tavidlo MTV009

   

  Zcela anorganické tavidlo pro ruční a automatizované pájení s vysokým čistícím redukčním účinkem. Aktivované obsahem halogenidů na bázi aminzinečnaté komplexní sloučeniny. Pro měkké pájení ve strojírenství klasickými pájkami SnPb i bezolovnatými pájkami. Měkké pájení plamenem s extrémně vysokým teplotním rozsahem od 180°C do 750°C

 • Tavidlo MTV009B

   

  Zcela anorganické tavidlo pro ruční a automatizované pájení s vysokým čistícím redukčním účinkem. Vysoce aktivované obsahem halogenidů na bázi aminzinečnaté komplexní sloučeniny. Pro měkké pájení ve strojírenství klasickými pájkami SnPb i bezolovnatými pájkami. Měkké pájení plamenem s extrémně vysokým teplotním rozsahem od 180°C do 750°C

 • Tavidlo MTV125

   

  Tavidlo na bázi aminokyselin vysoce aktivované obsahem halogenidů. Pro měkké pájení v elektronice i strojírenství standardními pájkami SnPb i bezolovnatými pájkami. Všude tam, kde je možno po pájení provést oplachovaní vodou.

 • Tavidlo MDI701

  Organické tavidlo pro měkké pájení lakovaných vodičů s pájitelnou izolaci. Pro měkké pájení v elektronice standardními pájkami SnPb i bezolovnatými pájkami. Aktivované bez obsahu halogenidů.